Ritüel Uzmanı Gerçek Medyum Hoca Hakkında

Büyü Hikayeleri

Büyü Hikayeleri

 

Büyü hikayeleri her zaman için insanların ilgilerini çeker ve aynı zamanda birçok kişi bu hikayeler hakkında araştırmaar yapmaktadırlar. Birbirinden farklı içerikleri ile kimi zaman insanları şaşkınlık içinde bırakan kimi zaman ise o kişileri korkutan bu hikayeler de geçen olaylara günlük yaşamda rastlamak mümkün değildir. Çok eski zamanlardan bu yana insanların farklı amaçar ile yaptırdıkları büyüler hakkında bilgileri olan kişiler bu işlemlerin güçlü etkilerinden kendilerini koruyabilmek için ellerinden geleni yapmışlardır. Bilindiği gibi insanlar genellikle fiziki emekleri ile ulaşamadıkları sonuçlar için bu işlemleri kullanmak istemişlerdir. Medyumların birbirinden farklı teknikler kullanarak yaptıkları bu işlemlerden sonra ortaya çıkan manevi enerjiler sayesinde elde edilen sonuçlar gerçekten de çok ilginç boyutlara ulaşabilir.

Zaman içinde dilden dile yayılan ve kimi gerçek kimi sahte olan büyü hikayelerin de insanları gördükleri zararlar veya elde ettikleri sonuçlar da dinleyen kişileri şaşırtabilir. Bu işlemleri çok az medyum yapabildiği gibi aynı zamanda bu işlemlerden sonra ortaya çıkan sonuçlar kimi zaman geri dönüşü olmayan sorunlara da neden olabilir. Bu durum birçok kişinin başına gelmiştir. Eğeri şlemleri yapan medyumlar gerçekten de gerekli deneyimlere sahip değillerse o zaman bu durum çok daha ciddi boyutlara ulaşabilir. Bu sebeple hikayelerden aldıkları bilgilerden sonra bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler çok dikkatli olmalı ve kesinlikle çok dikkatli araştırmalar yapmadan kararlarını vermemelidirler. Anlatılan her hikayenin gerçek olmayabileceğini bilmek ve ve birçok kişinin bu konuda uydurdukları yalanlar ile insanları kandırdıklarını unutmamak gerekir. Birçok filme ve kitaba da konu olan bu hikayeler insanların büyülere olan ilgilerini arttırabildiği gibi aynı zamanda bu işlemlerden çekinmelerine ve korkmalarına da neden olmuştur.

Köydeki Büyü Hikayeleri

Bilindiği gibi büyüler hakkında insanların düşünceleri her zaman çok farklı olmuştur. Kimileri bu işlemler büyük ilgi gösterirken kimileri ise uzak durmanın en doğru seçim olduğunu düşünürler. Eğer gerçek medyumların yaptıkları büyü işlemlerine tanıklık edilirse bu işlemlerin doğru yapıldıkları zaman ne kadar ciddi sonuçlar verdikleri hemen görülebilir. Bugüne kadar birçok kişi bu işlemleri yaparak ulaşamadıkları sonuçlara ulaşmayı başarmışlardır. Özellikle köyde ki büyü hikayeleri hakkında çok fazla bilgi olması ve bu hikayeler de geçen olayların insanları çok etkilemeleri sebebi doğal olarak bu işlemlere ön yargı ile yaklaşılabilir. Bu işlemler her zaman dikkatli yapılmalı ve kesinlikle hata yapılmamalıdır. Çünkü yapılan hatalar çok ciddi sorunlara neden olabilirken bazı hataların kesinlikle geri dönüşü olmayabilir.

Doğal olarak insanlar büyü yaptırmak veya büyülerin etkilerine girmek konsunda her zaman tereddüt yaşarlar. Genellikle insanların uzak durdukları ve çok fazla yaşamadıkları köyler de geçtiklerinden bahsedilen büyü hikayeleri bugüne kadar birçok farklı film de kullanılmıştır. Bu hikayeler de yaşananlar her zaman etkileyici oldukları gibi aynı zamanda bazı hikayeler de anlatılanlar insanları psikolojik olarak çok ciddi sıkıntılar çekmelerine dahi neden olmuştur. Eğer bu işlemler hakkında gerçek medyumlar ile görüşmeler yapılırsa o zaman insanlar bu hikayeler de geçen olayların doğru olup olmadığını daha kolay anlayabilirler. Çünkü anlatılan her hikaye doğru olmayabilir ve bu hikayelere inanmak insanlar için ciddi bir hata olabilir. Köyde ki büyü hikayeleri hakkında araştırmalar yapan kişiler kısa zaman içinde birçok farklı hikaye olduğunu görebilirler. Ancak bunların çok azının doğru olduğunu ve gerçekten de yaşanan hikayeler olduklarını kesinlikle unutmamak gerekir.

Gerçek Büyü Hikayeleri

Büyü hikayeleri hakkında kısa bir araştırma yaptığınız zaman karşınıza birçok farklı seçenek çıkar. Özellikle internet sitelerin de bu konu hakkında insanların yaşadıklarını iddia ettikleri olaylardan bahsettikleri hikayeler sizi ciddi bir şekilde etkileyebilir. Çünkü bazı büyü işlemlerinden sonra insanların ne kadar ciddi sıkıntıar yaşadıklarını duyduğunuz zaman bu durumdan rahatsız olabilirsiniz. Kara büyü ismi ile yapılan büyü işlemlerinin insanlara verdikleri sıkıntılar çoğu zaman tahmin edilenden daha ciddi boyutlar da olur. Çok eski ve aynı zamanda çok özel işlemler olan büyüler hakkında bilinçsiz bir şekilde yapılan işlemlerden sonra da etki altına alınan kişilerin hayatları bir daha eskisi gibi olmayabilir. Size anlatılan veya karşınıza çıkan büyü hikayelerine her zaman inanmamalı ve bunların çoğunuın aslında uydurma olduklarını bilmelisiniz. Zaman içinde insanların anlattıkları bu hikayeler kulaktan kulağa yayıldığı çin birçok yerde aynı hikayeler ile karşılaşabilirsiniz. Bu da bu işlemlerin aslında doğru olmadığın anlamanız için yeterli olabilir.

Gerçek büyü hikayeleri için mutlaka güvendiğiniz kişilerden veya güvendiğiniz kaynaklardan bilgiler almalısınız. Özellikle bu duruma tanıklık eden kişilerin size anlatacakları olaylardan sonra sizin de bu işlemlere bakış açınız değişebilir. Çünkü büyüler tahmin ettiğinizden çok daha ciddi ve aynı zamanda önemsenmesi gereken işlemlerdir. Bu hikayeler kimi zaman insanların korkmalarını sağlamak kimi zaman ise bu işlemlere daha çok güvenmelerini sağlamak için anlatılır. Zaten okuyacağınız hikayelere baktığınız zaman bu anlatılanlar da geçen olayların genellikle korkutucu olduğunu görebilirsiniz. Aslında çoğu uydurma olan bu bilgiler insanların büyülere olan güvenlerinin azalmasını ve aynı zamanda bu işlemlerden ciddi şekilde korkmalarını sağlamıştır. Doğal olarak insanlar bu işlemler hakkında her zaman dikkatli olmalı ve kesinlikle size anlatılan hikayelerin her zaman doğru olmayabileceğini unutmamalısınız.

Büyü Hikayelerinin Tarihteki Yeri

Tarih boyunca insanların sürekli olarak birbirlerine anlattıkları büyü hikayeleri birçok kişinin üzerinde ciddi etkiler bırakmıştır. Çünkü bu anlatılan hikayeler de yaşanan olaylar da insanların yaşadıkları bazı olaylar gerçekten de çok ciddi boyutlar da olabilir. Genellikle insanları korkutan bu hikayeler de bahsi geçen büyüler kara büyülerdir. İnsanların ciddi sıkıntılar çekmelerini sağlamak için yapılan kara büyüler kısa zaman içinde en mutlu en sağlıklı kişilerin dahi hayatların da ciddi sorunlara neden olabilirler. Bu sebeple en deneyimli medyumlar dahi bu işlemleri yaptırmak istemezler. Büyü hikayelerinin tarihteki yeri nedir ve bu hikayelerin doğru olup olmadıklarını nasıl anlayabilirim gibi soruları olan kişiler yapacakları doğru araştırmalar ile aradıkları bilgileri bulabilirler. Eğer insanlar büyüler hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olurlarsa kendilerine anlatılan büyü hikayelerinin aslında doğru olup olmadığını hemen anlayabilirler.

Çok eski zamanlardan bu yana adeta efsaneleşmiş olan bu büyü hikayeleri halen insanların birbirlerine anlattıkları ve aynı zamanda farklı alanlar da insanların karşılarına çıkan hikayelerdir. Medyumların çok büyük dikkatle yaptıkları bu işlemlerden sonra insanların hayatların da her türlü etkiler oluşabildiği gibi aynı zamanda bu etkilerden sonra o kişilerin hayatları allak bullak olabilir. Bu da anlatılan hikayelerin kiminin doğru kiminin ise yanlış olduğu anlamına gelir. Bu tarz işlemler de amaç fiziki olarak herhangi bir müdahale de bulunmadan sadece manevi enerjilerin güçlerini kullanmak ve bu enerjilerin yardımları ile istenen sonuca ulaşabilmektir. Ancak bu o kadar da kolay değildir. Bu sebeple büyü hikayelerinin tarihteki yeri hakkında araştırma yapan kişiler aynı zamanda bu işlemlerin tüm detaylarını bilmeli ve öncelikle hangi işlemlerin nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgi sahibi olarak anlatılan hikayelerin de doğru olup olmadığını anlamalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!