Ritüel Uzmanı Gerçek Medyum Hoca Hakkında

Sevgiliyi geri getirme ritüeli

Sözlüyü Geri Getirme Ritüeli

Sözlüyü geri getirme ritüeli nelerdir ve bu işlemler gerçekten de istenen sonucu verir mi gibi konular da yeteri kadar araştırma yapmanda kesinlikle bu işlemleri yaptırmamak gerekir. Sözlü oldukları kişilerin kendilerini terk etmesinden dolayı üzülen bu durma en kısa zamanda bir çare bulmak isteyen kişiler bunun için dikkatli olmalı ve gerçek medyumlardan bu ritüeller hakkında yardım almalıdırlar. Her ne kadar riskli işlemler olmasalar da yine de dikkatli yapılmaları ve sonuçların sürekli olarak yakından takip edilmeleri gerekir.

12 Günde Sözlüyü Geri Getirme Ritüeli

12 günde sözlüyü geri getirme ritüeli insanların bu süre içinde sevdikleri kişileri yeniden geri kazanabilmelerini sağlayan önemli işlemlerdir. Çok özel teknikler ile yapılan işlemler de insanların düşünceleri 12 gün içinde tamamen değişmiş olur ve bu süre içinde bu kişiler kesinlikle zarar görmezler.

Medyumlar veya hocalar bu işlemleri yapacakları zaman yardımcı oldukları kişilere kesinlikle kesin bilgiler vermemeli ve sabırlı bir şekilde istedikleri sonucu alacakları günü beklemelerini söylemelidirler. Çünkü bu işlemler de kesin sonuç süresi asla bilinemez.

Sözlüyü Geri Getirme Ritüeli Nasıl Yapılır?

Sözlüyü geri getirme ritüeli yapmak medyumların zorlanmadıkları ve aynı zamanda genellikle bekledikleri sonucu alabildikleri işlemlerdir. Kendileri terk eden sözlülerini bu işlemler ile geri kazanmak isteyen kişiler hocaların istedikleri bilgileri ve malzemeleri kendilerine vermelidirler.

Resimler, kişisel eşyalar veya özel tılsımlı sözler ile yapılan işlemler de sadece insanların bilinçaltına etki etmek amaçlanmalıdır. Bunu sağlayabilecek kadar yeterli bilgi ve birikime sahip olan hocalar sayesinde insanlar sevdikleri kişilere zarar vermeden yeniden kendilerine dönmelerini sağlayabilirler.

Sözlüyü Geri Getirme Ritüeli Ne Kadar Sürede Bozulur?

Bir kişi sözlüyü geri getirme ritüeli gibi işlemlerin etkilerine girmişse ve bundan emin olmak isterse yapması gereken tek şey en kısa zamanda deneyimli bir medyum bulmak ve kendisinden bakım işlemleri hakkında hizmet almaktır.

Birçok hoca bu işlemleri zorlanmadan yapar ve kesin olarak sonuç alabilir. Yapılan işlemler de medyumlar ile aynı ortamda olmak veya ona direk olarak bedenen temas etmek kesin sonuç almak için önemlidir. Ancak bu mümkün değilse uzakta plan kişiler içinde resimleri veya eşyaları kullanılarak bakım yapılabilir.

Sözlüyü Geri Getirme Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bakım işlemleri hocaların en çok yaptıkları işlemlerden biridir. Bu işlemler ile insanların üzerinde dolaşan her türlü manevi etkiler net olarak görülebilir. Ancak bu işlemleri sadece deneyimli hocalar yapabilir. Bu sebeple insanlar kesin sonuç veren bakım işlemleri için mutlaka bu hocaların kimler olduklarını bilmelidirler.

Özellikle kendi istedikleri dışında düşüncelerinin değişmesine neden olan sözlüyü geri getirme büyüsü işlemlerin de çok daha dikkatli olmak gerekir. Yapılan bakım işlemlerinden sonra ise insanlar aldıkları bilgilere göre neler yapacaklarına karar verebilirler.

Sözlüyü Geri Getirme Ritüeli Bozulur mu?

Bilindiği gibi ritüeller güçlü manevi enerjilerin harekete geçmesini sağlayan özel işlemlerdir. Bu işlemlerden sonra insanların düşünceleri veya davranışları kendilerinden haberi olmadan özel manevi enerjiler ile kontrol altına alınabilir.

Eğer insanlar bakım işlemleri ile bu tarz etkilerin altına girdiklerini anlayabilirlerse o zaman mutlaka büyü bozma benzeri işlemler yapabilen medyumların kapılarını çalmalıdırlar. Sözlüyü geri getirme ritüeli bozulur mu ve bu işlemlerin etkilerinden kalıcı olarak kurtulabilir miyim gibi sorulara yanıt arayan kişiler kısa zamanda kimden ve nasıl yardımlar almaları gerektiğini de öğrenebilirler.

2 Yorum Yapıldı

  1. En iyi hoca İranlı Selman hocadır

    Benim 4 yıllık ilişkim vardı erkek arkadaşımla çok iyi anlaşıyorduk bu ilişkiyi bir adım daha önce sürükledik ve sözlendik. Sözlümle hiç bir problemim yoktu ailesi beni sevmedi sürekli aramızı bozmak için uğraştılar. Bir gün sözlüm benden soğudu ve ayrılmak istedi. Bir anda değişmesine anlam veremedim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine İranlı Selman hocayı aradım. İranlı Selman hoca sözlüme ve bana bakımlar yaptı. Sözlüme benden soğuması için annesi tarafından büyü yapılmıştı. İranlı Selman hoca 12 günlük bir çalışma yaparak sözlümün üzerindeki büyüyü bozdu bana geri bağladı ailesi de ikna olsun diye bir kaç çalışma yaptı. Şuan çok mutluyum sözlümün ailesi de istiyor Allah’ın izniyle yakında evleniyorum.

  2. İranlı Selman hoca sayesinde nişanlım bağlandı bana

    İranlı Selman hocaya benden nişanlımın geri dönmesi ve bağlanması için işlemler yaptırdım. Nişanlı olduktan sonra nişanlım çok gevşedi beni aldatmaya başladı. Bende aşık olduğum için kendisinden ayrılamadım benim gözüm nasıl ondan başkasını görmüyorsa onunda gözü benden başkasını görmesin diye İranlı Selman hocaya aşk bağlam büyüleri yaptırdım. İranlı Selman hoca 14 günde nişanlımı bana aşık edip bana bağladı başka kadınlara karşı da erkekliğini bağladı. İranlı Selman hoca sayesinde çok mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!